אנחנו בתקשורת

דברו איתנו

 

אוקורה בגלובס: "בעלי עסקים מתחרטים על כך שלא ניצלו את המצב בו שער המטבע היה לטובתם או גילו שבשנייה שהשער היה לרעתם, הם הפסידו כסף בעסקה"

, כך אמר בני אברהם, מנכ"ל אוקורה, בראיון לאתר גלובס. "התוצאה? שחיקה ברווחיות. שלא לדבר על הקשיים בהתנהלות הכספית במספר מטבעות שונים, במעקב ובניהול סיכונים".  החברות הגדולות במשק זוכות בדרך כלל ליחס VIP מהבנק ומקבלות שירות מהמטה הראשי. אז מדוע עסקים קטנים ובינוניים צריכים לקבל יחס שונה? מדוע לא קיים פתרון ברמה התפעולית עם נגישות גבוהה ועם שירות מהיר וזול יותר?".

 

האזינו לראיון המלא

בני אברהם, מנכ"ל אוקורה (okoora), התראיין לתוכנית "איפה הכסף" ברדיו 103FM בנושא היחלשות השקל מול הדולר. אברהם אמר בין היתר: "אנחנו רואים ספקטרום רחב של קהלים ויש בהחלט לחץ, יש פאניקה בשוק, אבל ההמלצה שלנו היא לא לפעול בלחץ, בהחלטות מהירות, אלא לקחת נשימה ולהסתכל על התמונה המלאה, כי יכול עוד להיות שינוי מגדמה חד בשוק".

עוד הוסיף: "יש תנודתיות חריפה מאוד, ואם האירוע המשברי הזה ייפתר או שיהיה איזשהו סימן לפתרון, אנחנו יכולים לראות שינוי מגמה חד מאוד כלפי מטה".

אוקורה במעריב:  "גאוות היחידה שנוצרה כאן סביב הקונספט והמוצר היא דבר מדהים ומעורר השראה"

אנחנו משקיעים המון בצוותים שלנו, פועלים ללא הפסקה כדי לחזק את המקום המקצועי והאישי שלהם. לתת להם כלים ולדאוג כל הזמן לפיתוח אישי וחווית עבודה של 'וואו'".

 

 

אוקורה בוואלה: "פיחות השקל נתן מרווח נשימה מסוים ליצואנים"

מנכ"ל אוקורה, בני אברהם: "היחלשות השקל השפיעה לרעה על האינפלציה בישראל, שכן היא גררה עלייה של מחירי התשומות המיובאות – כדוגמת מחירי האנרגיה, עלות מוצריה צריכה וכו'. לכן, במהלך השנה הושפעו ממצב זה לרעה היבואנים, אשר חלקם ספג את עליות שערי המטבע".

אברהם הוסיף: "כל אחד מאיתנו נתקל השנה בעליית מחיר של מוצרים מיובאים כמו מוצרי חשמל, ריהוט וביגוד, מכוניות וכדומה, בין היתר בגלל היחלשות השקל. להיחלשות השקל גם יש השפעות עקיפות, בעיקר בתרומה לעלייה של מחירי האנרגיה שתשפיע בשנת 2023 גם על מחירי המים והארנונה. לעומת כל זאת, פיחות השקל נתן מרווח נשימה מסוים ליצואנים, אשר הכנסותיהם מחו"ל גדלו במונחי שקל, כנגד הסביבה הכלכלית העולמית שנהיית יותר מאתגרת".

דברו איתנו

אולי יעניין אותך

אולי יעניין אותך

תפריט נגישות

רוצה לדבר איתנו ולהבין איך אוקורה חוסכת לך כסף?

קבע שיחה קצרה כדי שנוכל לדבר